37476.png

КАНИСТЕР РЕИНБОУ Ц-00431 ИНДИГО 1600цц

200.00ден

Стаклена тегла Виножито со елегантен и едноставен дизајн е идеална за складирање на сува храна, грицки, кисели краставички, доматна паста, брашно, колачи. Може да се мие во машина за миење садови. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува чување во замрзнувачот. Капацитет: 1600ml Димензии на производот: 10x10x26cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044319 Категорија
Погледни кошничка