37524_2.png

КАНИСТЕР Ц-00116

100.00ден

Капацитет: 1000ml Материјал: Стакло/пластика Димензии на производот: 10x10x18,5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ041165 Категорија
Погледни кошничка