37527_2.png

КАНИСТЕР Ц-00137

80.00ден

Капацитет: 580ml Материјал: Стакло/пластика Димензии на производот: 10,4x10,4x13,2m
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ041370 Категорија
Погледни кошничка