37525_2.png

КАНИСТЕР Ц-00138 580цц

90.00ден

Капацитет: 580ml Материјал: Стакло/пластика Димензии на производот: 10x10x12,7cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ041387 Категорија
Погледни кошничка