37479_2.png

КАНИСТЕР Ц-00409 850цц3

120.00ден

Mood Glass Jar е елегантно дизајниран сад за складирање храна. Идеален за складирање на сува храна, зачини и производи за ужина. Може да се мие рачно. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува чување во замрзнувачот. Капацитет:850ml Материјал: Стакло/пластика Димензии на производот: 8,6x8,6x16,5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044098 Категорија
Погледни кошничка