37523_2.png

КАНИСТЕР Ц-00443 1600цц

200.00ден

Let's Cook Glass Jar е елегантно дизајниран сад за складирање храна. Идеален за складирање на сува храна, зачини и производи за ужина. Може да се мие рачно. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува чување во замрзнувачот. Капацитет:16000ml Материјал: Стакло/пластика Димензии на производот: 10x10x26cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ5044432 Категорија
Погледни кошничка