35463_2.png

КАНИСТЕР 425 Ц-00361

70.00ден

Со елегантен и едноставен дизајн, црната стаклена тегла е идеална за складирање на сува храна, грицки, кисели краставички, доматна паста, брашно, пецива. Погоден е за перење во машина за садови. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува да се користи во замрзнувач. Капацитет: 425ml Димензии на производот: 8,5x8,5x10cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ043619 Категорија
Погледни кошничка