35465_2.png

КАНИСТЕР 580 Ц-00365

80.00ден

Со елегантен и едноставен дизајн, црната стаклена тегла е идеална за складирање на сува храна, грицки, кисели краставички, доматна паста, брашно, пецива. Погоден е за перење во машина за садови. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува да се користи во замрзнувач. Капацитет: 580ml Димензии на производот: 12x10cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ043657 Категорија
Погледни кошничка