35451_2.png

КАНИСТЕР 600мл Л-00827

160.00ден

Капацитет: 600ml Димензии на производот: 10x10cm изработено од проѕирен акрилен материјал, а капакот му е пластичен. Материјалите што се користат при изработката на овој производ се целосно хигиенски и се во согласност со стандардите за здравје и храна.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ018273 Категории ,
Погледни кошничка