35462_2.png

КАНИСТЕР 660 Ц-00360

80.00ден

Со елегантен и едноставен дизајн, црната стаклена тегла е идеална за складирање на сува храна, грицки, кисели краставички, доматна паста, брашно, пецива. Погоден е за перење во машина за садови. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува да се користи во замрзнувач. Капацитет: 660ml Димензии на производот: 14,5x8,5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ043602 Категорија
Погледни кошничка