33495.png

КАНТА ЗА ОТПАДОЦИ Л-00670

190.00ден

Материјал: пластика Капацитет: 2500мл. Димензии: 20x18x19cm Лесно се прицврстува на елемент за во кујна
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016705 Категорија
Погледни кошничка