33402.png

КАПАЧЕ ЗА ЧЕТКА 2ДЕЛА Л-00600

70.00ден

Капаците на четкичките за заби ги штитат главите на повеќето рачни четки за заби од прашина или вода во бањата или патната торба. Добри складишта и организатори на четките за патување, службено патување или кампување. Материјал: Пластика Димензии на производот: 4x5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016002 Категории ,
Погледни кошничка