33443.png

КОРПИЦИ ХАРТИЕНИ МИНИ 80БР Л-00301

50.00ден

Материјал: хартија Во пакување има 80 броја хартиени корпици Наменети за слатки и мафини Форма: круг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ00309 Категории , ,
Погледни кошничка