33441.png

КОРПИЦИ ХАРТИЈА 60БР Л-00169

50.00ден

Материјал: хартија Наменети за слатки и мафини Во пакување има 60 броја хартиени корпици Форма: круг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001695 Категории , ,
Погледни кошничка