33442.png

КОРПИЦИ ХАРТИЈА 80БР Л-00171

50.00ден

Материјал: хартија Во пакување има 80 броја хартиени корпици Наменети за слатки и мафини Форма: круг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001718 Категории , ,
Погледни кошничка