37727.png

КОФИЧКА ЗА ПЛАЖА СЕТ О-7358

350.00ден

Димензии: висина-32см ширина -20см должина - 20см Материјал: пластика Вклучува: 4 елементи
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806256 Категории ,
Погледни кошничка