33391.png

КУТИЈА ЗА ХРАНА ПАНДА Л-00406

55.00ден

Изработена е од пластика Димензии: 13x12.5x3,7см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ004061 Категорија
Погледни кошничка