35173.png

КУТИЈА ЗА ХРАНА ЏОЈ Л-00691

140.00ден

Материјал : пластика Капацитет 1100 мл Димензии: 16 x 14 x 8см Вклучува и два додатока за храна: вилушка и лажичка
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ0169910 Категорија
Погледни кошничка