33588.png

КУТИЈА Л-00531

50.00ден

Форма : правоаголна Материјал: пластика Димензии: должина 5см ширина 5см висина 21см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015319 Категорија
Погледни кошничка