33453.png

КУТУЈА ЗА ЖИТАРИЦИ 1 Л-00581

135.00ден

Димензии:17,5×9,5×12,5см Материјал: пластика Капацитет 1200ml Капак со отовор за храна
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015814 Категорија
Погледни кошничка