33372_2.png

КУЈНСКА ЛАЖИЦА Л-00383

70.00ден

Димензии на производ: 33 х 7 х 2,5 cm Направено од пластика без БПА, погодна за здравјето.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ003835 Категории , ,
Погледни кошничка