33375_2.png

КУЈНСКА ЛАЖИЦА Л-00423

60.00ден

Димензии на производ: 33,5x7x7 cm Направено од пластика без БПА, погодна за здравјето.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ004238 Категории , ,
Погледни кошничка