33485.png

ЛАЖИЦА ЗА МЕД Л-00111

30.00ден

Изработена е од здрава пластика Димензи: 20 x 8 x 2,5см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ001114 Категорија
Погледни кошничка