12822.png

ЛАЖИЦА ЗА СЛАДОЛЕД Б-34350

180.00ден

Материјал: метал Должина: 22см Дијаметар на куглата: 5см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805188 Категории ,
Погледни кошничка