12823.png

ЛАЖИЦА ЗА СЛАДОЛЕД Б-34380

160.00ден

Материјал: метал Должина: 20см Дијаметар на куглата: 4см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805189 Категории ,
Погледни кошничка