36535.png

ЛЕЖАЛКА ЗА ПЛАЖА ЛЦ0717

150.00ден

Лежалката за плажа е достапна во зелена, жолта, црвена и плава боја Димензии: 60х70см Состав: слама
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806215 Категорија
Погледни кошничка