37724.png

ЛИЗГАЛКА У-7243

2,100.00ден

Возраст за користење на лулката е +12 месеци Издржливост до 25 кг. Лесно се монтира, и лесна при транспорт Има издржлив и безбеден ергономски лизгач кој се одвојува, не зафаќа простор и е без канцерогена суровина погодна за здравствената состојба на вашето дете Материјал: пластика Достапна во црвено-црна боја
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806253 Категории ,
Погледни кошничка