37081.png

ЛУЛАШКА Л

12,990.00ден

Лулашка Ширина на кафезо: 86см Висина на кафезот: 125см Длабочина на кафезот: 70см Ширина на штандот: 110см Висина на штандот: 196см Длабочина на штандот: 105см Носивост: 120кг Материјал: метал, ратан, плетена со текстил Лулашката е достапна во 6 бои: црна, светло сива, крем, кафеава, темно сина-тегет и светло крем Вклучена перница за кафезот
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806221 Категории ,
Погледни кошничка