37082.png

ЛУЛАШКА С

11,990.00ден

Лулашка Ширина на кафезот: 86см Висина на кафезот: 125см Длабочина на кафезот: 70см Ширина на штандот: 110см Висина на штандот: 196см Длабочина на штандот: 105см Носивост: 120кг Материјал: метал, ратан, плетена со текстил Лулашката е достапна во 7 бои: кафеава, црвена, темно сива, црна, махагони, сива и крем Вклучена перница за кафезот
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806222 Категории ,
Погледни кошничка