35209.png

ЛУЛАШКА ЅЉ8060

2,650.00ден

Лулашка Плетена Димензии: 110х80см Достапни бои: сива, крем и црна Издржливост до 100кг.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806136 Категории ,
Погледни кошничка