28258.png

ЛУЛАШКА 9020

12,500.00ден

Материјал ратан + платно + метал Димензии: 92x72x120см Достапни бои: кафеава - сиви перници, сива - сиви перници и црна - сиви перници
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805686 Категории ,
Погледни кошничка