37722.png

ЛУЛКА У-7221

890.00ден

Димензии: висина -7см ширина -21см должина - 48см Лулка ги исполнува сите стандарди за безбедност на вашето дете Изработена од безбеден материјал цврста пластика и безбедни јажиња Достапна во три бои: плава, црвена и зелена
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806251 Категории ,
Погледни кошничка