37723.png

ЛУЛКА У-7250

1,100.00ден

Лулката е изработена од цврст материјал од пластика, кој е отпорен на вода и бои Има удобно седиште прилагодливо за вашето дете со вклучен каиш за безбедност при лулање Димензии: висина - 33см ширина -44 см должина- 44 см Достапна е во три бои: црвена, жолта и розева
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806252 Категории ,
Погледни кошничка