33489.png

ЛУПАЧ Л-00700

40.00ден

Хоризонтален лупач од челик Материјал на рачката: пластика Димензии: 2 x 22 x 9см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017009 Категории , ,
Погледни кошничка