28502.png

МАСА С60Р

2,200.00ден

Маса 60см Изработена од метал и стакло Достапна со црна и кафеава рамка
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805712 Категории ,
Погледни кошничка