17894.png

МАСА Ф80 см Б80Р

3,350.00ден

Маса со стакло во форма на круг Димензии: 80см Изработена од метал и калено стакло Боја: црна
ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805553 Категории ,
Погледни кошничка