28510.png

МАСА 143х90х70 Ј-2105

6,100.00ден

Димензии на масата: 143х90х70см Материја: Метал и стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805713 Категории ,
Погледни кошничка