17892.png

МАСА 80х80см Б80С

3,350.00ден

Маса со стакло во форма на коцка Димензии: 80х80см Изработена од метал и калено стакло Боја: црна
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805555 Категории ,
Погледни кошничка