36888.png

МИКРОБРАНОВА ХБ-8005АБ

7,500.00ден

Моќност 700W Механички принцип на работа 6 нивоа на моќност Капацитет 20л. Брзо одмрзнување
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ020188 Категории ,
Погледни кошничка