27182.png

МИКРОБРАНОВА ХБ-8009

8,980.00ден

Моќност 1400W Дигитална контрола 6 нивоа на моќност Капацитет 25л. LCD екран
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027163 Категории ,
Погледни кошничка