25897.png

МИКСЕР СО САД ХБ-3550ГР

1,490.00ден

Напон 220-240v, 50-60Hz Moќност 250w 7 брзини Бакарен мотор Ниво на бучава 73 dBA Капацитет на сад 2l Лесен за употреба
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028672 Категории ,
Погледни кошничка