25898.png

МИКСЕР СО САД ХБ-3551ГР

1,540.00ден

7 брзини Моќност од 250w Капацитет 2л. Нерѓосувачки челик
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028696 Категории ,
Погледни кошничка