27162.png

МИКСЕР СО САД ХБ-7625 АБ

5,950.00ден

Моќност 700w Бакарен AC мотор Капацитет на сад 5л Сад за мешање од не'рѓосувачки челик, Ротационен прекинувач со 6 брзини плус "пулсација" 1 x додаток за месење 1 x додаток за мешање 1 x мешалка за јајца Додатоците се изработени од алуминиум
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027750 Категории ,
Погледни кошничка