12605.png

МИКСЕР ХБ-4112НГ

980.00ден

Моќност: 250W Бакарен мотор 7 брзини Две перки за миксирање Напон: 220-240V
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027880 Категории ,
Погледни кошничка