23038.png

МИКСЕР ХБ-4112 МВ

980.00ден

Моќност: 250W Бакарен мотор: 7 брзини Напон: 220-240V
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027859 Категории ,
Погледни кошничка