37718.png

МОТОРЧЕ АТВ 6В

4,150.00ден

Детскиот мотор на акумулатор е со ножни педала за гас за полесно управување и лесно совладување на возењето. Има две тркала напред и две тркала назад за поголема стабилност и безбедност на детето. Со супер светли ефекти и музичка труба, за уште подобра забава. Се полни за 4 часа 40-60 минути непрекинато возење Батерија 6v Музичка и лед функција Издржливост до 35кг Димензии: 65х38х48,5см Наменет за деца над 3 години Достапен е во четири бои
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806249 Категории ,
Погледни кошничка