35176.png

ОРГАНИЗЕР ЗА БАЊА ПРОНТО Л-00540

180.00ден

Вклучува: две прегради и три мали закачалки Материјал: пластика Димензии: 34,50 x 20 x 9,5см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015401 Категорија
Погледни кошничка