33406.png

ОРГАНИЗЕР ЗА КУЈНА БСФ-00802

120.00ден

Материјал: пластика Димензии: висина 32см ширина 25,5см должина 12,5 см Тежина: 176 гр. Издржлив дизајн и заштеда на простор
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ008021 Категорија
Погледни кошничка