33405.png

ОРГАНИЗЕР ЗА ПАТ Л-00701

80.00ден

Материјал: пластика Димензии на кутијата за сапун: 10 х 8 х 4см Димензии на кутијата за четка: 7 х 21 х 5см Организерот е лесен за употреба и практичен за патување
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017016 Категорија
Погледни кошничка