33408.png

ОРГАНИЗЕР ЗА ФРИЖИДЕР Л-00636

70.00ден

Димензии: 12 х 29,5 x 8см Материјал: пластика Две прегради: мала и голема Лесно се прицрврстува на полицата во фрижидерот
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016361 Категорија
Погледни кошничка